Online Otomasyon Yazılımları
srnreklam@yandex.com
info@srnreklam.com
+9 (0552) 636 50 80
+9 (0552) 636 50 80
Namık Kemal Mah. Adile Naşit Blv. Olcay Sevalista Residence, İstanbul

Baskı Hizmetleri

Printing Services

Srn reklam bünyesinde kartvizit, broşür, el ilanı, antetli kağıt, katalog, dergi, promosyon ürünleri vb. birçok ürün grubunu bulabilirsiniz.

Tasarım Hizmetleri

Design Services

Srn reklam bünyesinde kurumsal kimlik tasarımı, logo tasarımı, katalog, cepli dosya, ambalaj vb. birçok ürün grubunu bulabilirsiniz.

Web Sitesi Hizmetleri

Website Services

Srn reklam bünyesinde kurumsal web sitesinden tutunda online otomasyon yazılımlarına kadar tüm yazılım ve tasarım hizmetleri sunulmaktadır.

Online Otomasyon Yazılımları


Online Otomasyon Yazılımları, Online Otomasyon Yazılım Fiyatları,

Hem insan gücü hem de makine gücü kullanılarak yapılan işlemlere otomasyon denir. Otomasyon sistemleri, makinelere belirli komutlar yükleyerek insan gücüne ihtiyaç duymadan tüm işlemleri yapabilme olanağı vermedir.

Otomasyon Yazılımları Nedir?

Otomasyon yazılımları, otomasyon yapılırken uygulanan denetlemeleri sağlar. Bu nedenle çok önemli bir yeri vardır. Otomasyon firması yetkilileri başarılı bir yazılım uzmanı ile anlaşmalıdır. Bu şekilde otomasyon yazılımı yapılarak firmanın verimi arttırılabilir.

Otomasyon sistemleri inşaat, imalat, elektrik, sanayi ve tekstil gibi birçok alanda hizmet verir. Bu da otomasyon yazılımları bu alanlarda kullanılabilir demektir. Otomasyon yazılımı başarılı olduğu sürece firmanın karlılık oranı, kalitesi ve verimi artar. Otomasyon yazılımları sayesinde fabrikalarda hatasız üretimler gerçekleşir. İnsan gücünün gerektirdiği durumlarda ortaya çıkabilecek sağlık sorunları ve iş kazaları yok edilir. Gerçekleştirilen tek tip üretimle müşterilere ulaşım artar. Otomasyon yazılımı sayesinde üretimde kullanılan ürünler eksik ya da fazla kullanılamaz. Bu durum fazla kullanımda fabrikada oluşabilecek israf ihtimalini ortadan kaldırır. Aynı zamanda eksik ham madde kullanımında da yanlış veya hatalı, eksik üretim riski de yok olur.

Otomasyon sistemleri anlık raporlar sunar. Bu şekilde üretimde hangi aşamada olunduğu, nasıl bir yol izlenmesi gerektiği görülebilir. Otomasyon sisteminde üretim bandı kontrolü yapıldığından yukarıda bahsedilmişti. Bu sistemde üretim bandında meydana gelebilecek her hangi bir olumsuz etken uyarı verir ve anında fark edilebilir. Bu da yine işletmeye avantaj sağlar.

Otomasyon sistemleri sayesinde insan gücüne olan ihtiyaç azalır. Yapılan bir işi önceden 6 kişi yapıyorsa yazılımdan sonra 3 kişi yapabilir. Böylece firma personel maliyetinden de kar sağlar.

Srn Reklam, Türkiye’nin dört bir yanına online otomasyon hizmeti sunmaktadır.

Online otomasyon yazılım hizmetinden yaralanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

Copyright © 2020 www.srnreklam.com Tüm hakları saklıdır. Yazılım hakları NF Teknoloji’ye aittir.