Logo Tasarımı
srnreklam@yandex.com
info@srnreklam.com
+9 (0553) 724 15 84
+9 (0552) 636 50 80
Namık Kemal Mah. Adile Naşit Blv. Olcay Sevalista Residence, İstanbul

Baskı Hizmetleri

Printing Services

Srn reklam bünyesinde kartvizit, broşür, el ilanı, antetli kağıt, katalog, dergi, promosyon ürünleri vb. birçok ürün grubunu bulabilirsiniz.

Tasarım Hizmetleri

Design Services

Srn reklam bünyesinde kurumsal kimlik tasarımı, logo tasarımı, katalog, cepli dosya, ambalaj vb. birçok ürün grubunu bulabilirsiniz.

Web Sitesi Hizmetleri

Website Services

Srn reklam bünyesinde kurumsal web sitesinden tutunda online otomasyon yazılımlarına kadar tüm yazılım ve tasarım hizmetleri sunulmaktadır.

Logo Tasarımı

 

  • Logo Tasarımı, Grafik Tasarım Ajansı,

Logo Tasarımına mı İhtiyacınız Var..

İşletmenizin Logosu, kurumsal kimlik tasarımından önce yapılması gereken çalışmalardan biridir. İşletmenizi en iyi şekilde anlatabileceğiniz veya özetleyebileceğiniz argümanların başında logo tasarımı gelir. Kısacası işletmenizin olmazsa olmazlarındandır.


Neden mi SRN REKLAM AJANSI ?

Logo tasarımını hemen hemen her tasarımcı yapabilir fakat verilen hizmet de ki zamanlama ve kalite tasarımcılar arasında ki farkı oluşturur. Ortaya koyduğumuz veya sizlere sunmuş olduğumuz çalışmaların sizlerin istediği doğrultuda gerçekleştirilmesi önemli konulardan biridir. Bu nedenden dolayı logo tasarlatmayı düşünüyorsanız doğru adrestesiniz.

Logo tasarımıyla alakalı siz müşterilerimizden gerekli bilgi bize aktarılmadığı müddetçe tasarım sürecine başlanamaz. İşe başlamadan önce hizmet alan nasıl bir logo tasarım çalışması istediğini mutlaka örneklerle belirtmelidir.

Logo tasarım hizmetinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

Copyright © 2020 www.srnreklam.com Tüm hakları saklıdır. Yazılım hakları Avcılar Bilgisayar’a aittir.