Kurumsal Kimlik Tasarımı
srnreklam@yandex.com
info@srnreklam.com
+9 (0553) 724 15 84
+9 (0552) 636 50 80
Namık Kemal Mah. Adile Naşit Blv. Olcay Sevalista Residence, İstanbul

Baskı Hizmetleri

Printing Services

Srn reklam bünyesinde kartvizit, broşür, el ilanı, antetli kağıt, katalog, dergi, promosyon ürünleri vb. birçok ürün grubunu bulabilirsiniz.

Tasarım Hizmetleri

Design Services

Srn reklam bünyesinde kurumsal kimlik tasarımı, logo tasarımı, katalog, cepli dosya, ambalaj vb. birçok ürün grubunu bulabilirsiniz.

Web Sitesi Hizmetleri

Website Services

Srn reklam bünyesinde kurumsal web sitesinden tutunda online otomasyon yazılımlarına kadar tüm yazılım ve tasarım hizmetleri sunulmaktadır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

 

  • Kurumsal Kimlik Tasarımı, Grafik Tasarım Ajansı,

Kurumsal Kimlik Tasarımına mı İhtiyacınız Var..

Kurumsal Kimlik, işletmeniz için önemli argümanlardan biridir. İşletmenizin logo tasarımı gerçekleştirildikten sonra ki aşamadır.

 

Neden mi SRN REKLAM AJANSI ?

Kurumsal Kimlik tasarımını hemen hemen her tasarımcı gerçekleştirebilir fakat sunulan hizmetin zamanlaması ve kalitesi bizim diğer tasarımcılardan farkımızı oluşturur.

İşletmeniz için oluşturulan kurumsal kimlik tasarımı tabii ki sizlerin istediği doğrultuda oluşturulması önemli konulardan biridir. Dolayısıyla işletmenizin kurumsal kimlik tasarımını gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız doğru adrestesiniz.

Kurumsal Kimlik Tasarımında fiyat değişkendir yani istenilen argümanlara göre değişkenlik gösterir. Kimi firma antetli kağıt, antetli zarf, cepli dosya ve kartvizit isterken, kimi firma web sitesi ve promosyon ürün tasarımları da isteyebiliyor. Doğru fiyat belirleyebilmemiz adına tam olarak hangi argümanları istediğinizi öncesinde belirlemiş ve bize aktarmış olmanız gereklidir.

Kurumsal kimlik tasarımıyla alakalı siz müşterilerimizden tüm bilgi ve içerikler bize aktarılmadığı müddetçe tasarım sürecine başlanamaz. İşe başlamadan önce hizmet alan nasıl bir kurumsal kimlik çalışması istediğini mutlaka örneklerle belirtmelidir.


Kurumsal kimlik tasarım hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Copyright © 2020 www.srnreklam.com Tüm hakları saklıdır. Yazılım hakları Avcılar Bilgisayar’a aittir.